Anadolu Yakasi Veteriner Tavsiyesi

meloshka

Merhaba,

Kopegimin ayagini cam kesti. Iki kez dikis atildi ve dikisleri patladi. Asilar konusunda veteriner cok fark etmiyor ancak bu tip durumlarda anladim ki epey onemli. Kopegimi baska bir veterinere daha gostermek istiyorum.

Kartal Hastane/Adliye Metro'ya yakin oturuyorum. Topluluk sekmesindeki kliniklere baktim ama emin olamadim. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Tesekkurler.

Melike

2 CEVAP

feverkhan

Öncelikle çok geçmiş olsun. :( Aşağı Dudullu civarlarında Medivet Veteriner Kliniği var tavsiye edebilirim. Son birkaç seferdir oraya gidiyorum.

tugbagursoyy

medivet iyidir benden de bir artı