Mystic Mama Kedimde İshal Yaptı Aynı Durumda Olan Var Mı?

ka06

Mystic mama kedimde ishal yaptı aynı durumda olan var mı? Kısırlaştırılmış somonlu olanı

11 CEVAP

bbeyzvv

ben yaşamadım ama yaşayanlar var her mama her kediye iyi gelmez

Carathras

Bizimkilerde problem yok 4 ay oldu tam hatta 1 kedim pek çok mama da ishal oluyorken bunda olmadı.
Kötü olmuş acaba birden mi geçtin yavaş yavaş gözlemlesen durumu düzelebilir belki

Ben de yeni aldım ve kedilerimin hepsi ishal olunca panik oldum. Ama bir anda yeni mamadan vermiştim yanlış yapmışım. Birkaç gün daha gözlemleyeyim umarım düzelir yoksa çok üzülürüm yorumlara bakarak 15 kilo almıştım

nilayy24

Ben de kullanıyorum eski mamasıyls karıştırarak geçiş yaptık hiç bi fark olmadı eski haliyle

ka06

Bir-kac marka denedim ama ilk defa böyle birşeyle karşılaştım

ka06

Güncelleme# anladım ki kullanıldığı ilk günler ishal yapıyor şuan normale döndü ilginç valla . Panik oluyor insan haliyle

sforselin

Mamada ani geçiş olursa ishal olması normal. O yüzden kademeli geçiş öneriliyor. Bir hafta sürüyor mama değişimi.

ka06

Duzeliyor zamanla bende 15 kilo aldim cope gitti diye düşünmüştüm

mustafaa37

Benim kedimde ishal oldu maam içerik olarak fena değil fakat firmanın iso belgesimi ne iptal edildiği söyleniyor doğrumu acaba iyi bi araştırmak gerek.

mustafaa37

Ayrıca bu konuda aynı ishal problemini yaşayan çok kişi var şikayetvarda baya bi şikayet okudum,klicker mama nasıl olacak bakalım,oda sorunlu olursa bu firmayı silip atmak gerek.

Bikedi

Benim kedimde de aynisi oldu. O nedenle biraktik o mamayi.