*******Yi Merak Edenler Okusun :)

Sselin1

Merhaba arkadaşlar *******dan alışveriş yaptım ve hicbir sorun yaşamadım. Söyledikleri gibi 18 günde geldi paketim. Güzel bir sekilde paketlenmişti. Aldigim ürünün tutari kargo haric 100 liraydi. Agirligi 700 gramdi bu sekilde gümrükte bir sorun olmadi. Türkiye'de satilmayan bir ürün icin tercih ettim ben siteyi zaten diger türlüsü mantıklı degil fiyatlar uygun gibi görünse de kargo ücreti ile daha pahaliya geliyor. Kargo ucreti üründen ürüne degisiyor sanirim tam çozemedim. Agirliklari yakin bir üründe 200 lira olurken kargo ucreti baska urunde 40 lira olabiliyor. Yurtdisindan spring adli firma getiriyor paketi. Teslimati ptt yapti ona ayri kargo ücreti ödedim. Biraz zahmetli oluyor ama Gercekten ihtiyaciniz olan bir ürün varsa tercih edilebilir. :)

1 CEVAP

Ayni sekilde ben de cok memnunum.sadece yol.parasi ideyip burada tekrar odemesem suoer olacak