Köpek İçin Bakın

kedimelsa

Merhaba cins meraklısı değiliz ama evin içinde bakicamiz için kaygılıyız bu iki yavru sokağa atılacak ve saiplenicez cinsi kangal değil dediler labradora burnu çok benziyor sizce nedir cinsi

2 CEVAP

Ozge00

İkincisi çok sinirli duruyor kaşlar çatık sanki :D bahceli ev değilse biraz zor olur. Apartmandan sürekli sikayet ederler. Bizim karsi komşudan acayip köpek sesi geliyordu. Artik gelmiyor sanirsam bıraktılar köpeği.

KosanKelebek

Cinsini bilmiyorum ama çok güzeller hayırlı olsun uzun ömürleri olsun sizinle