İç Dış Parazit

blue_hpood

şu ara biraz maddi açıdan sıkıştım, öğrenci olduğumdan. iç dış paraziti iki haftadır erteliyorum, sorun çıkar mı? ne kadar sürede tekrarlanması gerekiyor?

6 CEVAP

Ayseenur10

3-4 ayda bir tekrarlanması gerekiyor, dışarı çıkmıyorsa kediniz iç parazit için damla alıp kendiniz evde uygulayabilirsiniz

Ozge00

Dışarıdan siz getirmis olabilsirsiniz. Uzun zamandır bende yaptırmıyorum dış paraziti. İc Parazit gerekli ama. 4 veya 6 ayda bir.

Ayseenur10

Ensesine biberiye yağı damlatabilirsiniz dış parazit için etkili oluyormuş biraz

blue_hpood

Ayseenur10 hiç bilmiyordum, bi’ bakacağım. teşekkür ederim:)

blue_hpood

Ayseenur10 dışarı çıkmıyor ama yapmazsam sorun olmaz değil mi? geçenlerde hiç dışarı çıkmamasına rağmen pirelenmişti.

blue_hpood

Ozge00 öyleyse iç parazit ilacını yaptırayım, 5. ayda. cevapladığınız için teşekkürler:)