Yavru Kedi Ve Yetişkin Kedi Maması Tavsiyesi

ihsanure78

Kilosu 15-20 TL'ye denk gelen besleyici yavru ve yetişkin kedi maması önerilerinize açığım

5 CEVAP

SBKart2207

Yani f/p ürünleri vardır illa ki ama ben çok besleyici olacağını sanmam :/

Ozge00

Bulamazsiniz iyi bir mama o paraya. Toplu 15-20 kg alirsaniz belki 30-50 TL'ye gelen mama bulursunuz ama kötü mamalar anca 10-20 TL'ye geliyor.

Ozge00

Mystic alabilirsiniz. Trendy ol'da 15 kg 150 tl idi sanırsam. Kilosu 10 TL'ye gelir.

Ozge00

Başka da bilmiyorum maalesef. Çok ucuz Mamalarin çoğu kediler icin cok zararlı seyler içeriyor

SBKart2207

F/p yanlış bir kullanım ama kusura bakmayın . Düzeltiyim fiyatına göre iyi bir ürün illa ki vardır .d