Bonacibo Maması İyimidir

BENU

bu mamayı kulananlar varmı kedim çok sevdi

6 CEVAP

feverkhan

Türkiye'de üretilen bir mama imiş. Öneren baya kişi gördüm ama en iyisi hayvanın damak tadına uyan mama. Pek de belli olmuyor.

tugbagursoyy

içeriğinde kedilerde alerjiye sebep olacak maddeler var. yararı yok kesinlikle. reklam yaptıkları kadar içeriğe önem verseler keşke

milodelisi

Bende çok duydum kullananları tanıyordum hepsi bıraktı. Ben ProPlain öneriyorum. Samonlusuna bildiğim bütün kediler bayıldı.

Hamidemrc

Ben kullanıyorum. Şuana kadar bir problem yaşamadık. arada Royal canin yaş mama veriyorum

Nayeli

Uzun vadede iyi değil. İçerikleri incelemek önemli. Maddi durumunuz el veriyorsa besin değerleri daha yüksek olan mamaları tercih etmenizi öneririm.

tugba35

Bence N&D veya Brit Care gibi daha sağlıklı mamalar tercih edebilirsiniz.