Kedimin Nesi Var Lütfen Bakın

Zmrgrc

Merhaba, iki üç gündür kapımızın önünde miyavlayan bir yavru kedi var yaklaşık tahminen 4-5 aylık, kendisi bir anda çıkıp geldi annesi terketmis büyük ihtimalle biz annesinin gelmesini bekledik ama gelmeyince bugün içeri aldık. Almadan önce sesi değişik çıkıyordu arada kısılıyordu eve gelince güzelce besledik yıkadık bundan sonra guruldamaya başladı ilk baş sevinç göstergesi sansam da sabahtan beri uyku ve yeme haricinde sürekli gurulduyor. Sesi tamamen kısıldı ağzını açıyor ama sesi çıkmıyor. Ne olduğunu anlayamadım lütfen yardım edin neden sürekli gurulduyor.

2 CEVAP

Ayska

Karın ağrısı olabilir verdiğin yiyeceklerle alakalıda olabilir büyük olasılıkla

winilu

içten bir gırlama geliyorsa bu mutlu ve huzurlu oldukları zaman çıkardıkları bir sestir. bir süre sonra ortama alışınca azalır. 4-5 aylık kedi annesinden ayrılması için yeterli bir zaman, yıkadıktan sonra üşütmüş de olabilir, umarım toparlamıştır,