Yavru Kedi Maması

tuanaerol5755

Bonacibo kullanıyorum bugün idrar yolu tıkanıklığı yapabildiğini öğrendim burada appetite mama var ben ek besinleri fazla tutuyorum royal canin gibi bir mamaya ihtiyacım yok alamamda yani appetite nasıl veya ucuz ve iyi bir mama varmı

6 CEVAP

Tuana hanım yalvarırım elalemin her dediğine inanmayın ya. Her mamanın öyle bir riski var zaten? ND kullanıp her yeri yara bere açan, deli gibi tüy dökülmesi yaşayan kedileri de görüyoruz. O zaman kimse ND mama almasın rezalet bir mama. Böyle bir mantık olabilir mi?

Sizin kedinize neyin iyi gelip gelmediğini siz bilebilirsiniz. Ben ''bonacibo kanser yapıyor'' desem hemen inanacak mısınız yani bu nasıl bir mantıktır. Bu fiyata alınabilecek daha iyi bir mama yok. Evet piyasadaki en iyi mamalardan olduğunu biz de biliyoruz ama fiyat açısından daha iyi yok

Elifozdemrrr

Hiç iyi bir mama değil

tuanaerol5755

Bencede öyle ama ilk defa bir hayvan besliyorum ve bütün sorumluluk üzerimde ve korkuyorum haklısınız kedim ishaldi BonaCibo kullanınca şuan kakası gayet normal çişine gidiyor koşuşturuyor uyuyor gayet iyi bazen patatesleri haşlayıp eziyorum pure gibi yapıp veriyorum gayet memnunum

İşte ben de bundan bahsediyorum. Gayet memnunsanız niye insanların her dediği şeye inanıyorsunuz. Her mamanın tüy dökme veya başka sağlık sorunları açma olasılığı vardır. Her kedi aynı değildir sonuçta, her kediye her mama aynı etkiyi yaratmaz.

BonaCibo biliyoruz çok iyi bir mama değil. Ama örneğin arada tavuk, ciğer gibi et ürünleri vererek, ayda 1-2 defa tuzsuz peynir-yoğurt-yumurta vererek çok güzel bir şekilde besleyebilirsiniz. İnsanlara sorsanız ND, Orijen, Acana haricinde iyi bir mama yok. Hatta bu 3 mama haricinde diğer tüm mamaların içinde b*k var ama bu 3 mamayı kediniz yiyince harika oluyor. Bizim bir tanıdık vardı kedisine Orijen yediriyordu. O kedi şimdi makine mühendisliği okuyor

Ozge00

Canim mysticte olabilir bonacibodan daha ucuza geliyor

Ozge00

15 kg 150 tl idi Trendy ol'da yani 1 kv 10 TL'ye falan geliyor