Erkek Kedi Koku Bırakma Sorunu

esragncl

Merhabalar 1 yaşında tekir erkek kedim var. yaklaşık 1 aydır yattığı yeri ıslatmaya ve her yere koku bırakmaya başladı. dönemsel bir şeydir diye geçmesini bekledim ama geçmiyor. kısırlaştırırsam bu problemden kurtulur muyuz? lütfen yardımcı olun problemi çözemezsem ailem kedimi sahiplendireceklerini söylüyor.

7 CEVAP

Evet kesinlikle kısırlaştırmanız gerekiyor. Sadece koku bırakma olarak düşünmeyin. Hem kedinizin sağlığı için, hem de sizin için kısırlaştırmanız şart

Ayrıca erkek kedilerde bu dönemsel değildir. Kısırlaştırmazsanız çiftleşmek istediği için bunu yapmaya devam edecek. Tek çare kısırlaştırmak. İnanın bana onun sağlığı için en iyisi bu. İnternetten de kısırlaştırmanın faydalarını okuyabilirsiniz

nilayy24

Evet kısırlaştırın kızgınlığı bittiğinde koku bırakmaz ondan sonra ve sağlığı açısından en iyisi

Anonymus552223

Hemen kisirlastirin

Linsenpai

Kısırlaştırırsanız düzelir bu durum

esragncl

çok çok teşekkür ederim hepinize

ZehraBulutt

İlk başladığında sorsaydınız keşke, bir aydır boşa çekmişsiniz o kokuyu. Dönemsel olur mu hiç, sürekli koku bırakıyorlar. Hemen kısırlaştırın da rahatlayın.