Tatile Gitmek İstiyorum

arkadaşlar çok soru soruyorum biliyorum çünkü yeni kedi sahiplendim ve kafamda çok soru var.tatile yazlığımıza gitmek istiyorum ama evde iki kedim var ve bakacak kimsem yok.ailedeki herkes hayvanlardan tiksinir ve hiç sevmez.arkadaşımda yok kedi bakan.açıkçası tek sıkıntı kumunu temizleyecek kimse yok ): gerekirse tatile çıkmam ama açıkçası çok istiyorum

23 CEVAP

kedilerim 4 ayliga yakinlar

yazlik izmirde ben bursa da yasiyorim

arabayla 4 saatte geliyoruz

yanima almayi dusundum ama anneannemin alerjisi var hastanelik oluyor ):

şöyle düşündüm acaba kumunu bol bol doldursam sadece mamasi ve suyunu koyacak kisi taniyorum da kumun disina yaparlar mi?

1 hafta

5 gün de olabilir ama 1 haftadan fazla degil

iki kedim var 3 kum kabı koysam olur mu acaba aslında artık gitmemeyi göze aldım ama yine de sorayım