Tatile Gitmek İstiyorum

arkadaşlar çok soru soruyorum biliyorum çünkü yeni kedi sahiplendim ve kafamda çok soru var.tatile yazlığımıza gitmek istiyorum ama evde iki kedim var ve bakacak kimsem yok.ailedeki herkes hayvanlardan tiksinir ve hiç sevmez.arkadaşımda yok kedi bakan.açıkçası tek sıkıntı kumunu temizleyecek kimse yok ): gerekirse tatile çıkmam ama açıkçası çok istiyorum

23 CEVAP

Ozge00

Kediler kac aylik ve ne kadar sure gideceksiniz?
2 veya 3 gün kalırlar su mam koyarsanız ama kum temiz olmayınca etrafa yaparlar. Biri kontrol etmeyecekse bırakmayın bence. Ben meraktan ölürdüm herhalde :(

Ayselgns

Yazlıkta kaldığınız oda da sizinle kalsınlar. Kimse ile de kedilerinizi muhattap etmemiş olursunuz. Ben onsuz gitmek zorunda kalsam tatil kalsın derim.

bbeyzvv

2-3 günden fazla kalacaksanız keid oteline verin

sforselin

Kumunu bol bol doldursanız bile bir hafta temizlenmeyen tuvalet ne kadar sağlıklı olur, oraya yapmaya devam ederler mi bilemedim. Evcil hayvan oteli en mantıklısı gibi görünüyor. Yanıma almayı istiyorum derseniz de alerji karşıtı sprey görmüştüm. İşe yaradığını söylüyordu hekim. Bi bakabilirsiniz ona da.

Anonymus552223

Yakın ve pet kabul eden bir yere gidin.

Anonymus552223

Ha yazlik demissiniz, cok uzak mi?

Anonymus552223

Araclaysa yaniniza alin bence

Ozge00

Yok yani ne kadar kalacaksınız tatilde? 2 veya 3 gün anca dururlar. Kumunu temizleyecek mamasını suyunu tazeleyecek biri lazim.

bbeyzvv

kaç gün kalacaksınız ona cevap verseniz keşke

bbeyzvv

o zaman gözetleyecek biri veya kedi oteli şart

Ozge00

Evet 1 hafta uzun. Kalmazlar. Bakacak biri şart veya pet oteli. Yoksa bırakmayın lütfen

umuttom

İşte hayvan bakmanın da bu sıkıntısı var.

bırakmama kararı aldım

Bikedi

Bir tane fazladan kum kabi koyun

Bikedi

Olabilir diye dusunuyorum fazladan kum kabi koyarsaniz ama daha tecrubeli kedi sahiplerini de dinlemek lazim. Ben en fazla 1 gun birakmistim