Whiskas Mamalar

kaanpolat

Bazen petshop lar kapalı olduğunda marketten whiskas yaş mama alıyorum ama söylendiği kadar zararlı mı bu marka

5 CEVAP

Ayselgns

Söylendiği kadar zararlı değil. Söylendiğinden 10 kat zararlı.

Yamukparmak

Benim kedimi ilk sahiplenmem ani olduğu için anlık yas mamasını aldım. 4 paketti daha sonra yorumları görüp tekrar almadım :( migroslarda gourmentler fln oluyo görece olarak daha iyi bi seçenek olabilir. Tabi yas mama için konusuyorum.

Çok kötü bir mama. Alan çoğu kişinin kedisinde ishal sorunu görülüyor. İshal olmasa dahi zararı çok. Uzak durun

suledoruk

Arkadaşlar mama kötü bir mama içerik bakımından tamam ama uzun süre kullanımlarda etkisini gösterir böyle şeyler. Şuan Petshoplar kapalı olduğu için geçici olarak aldığını belirtmiş büyütülecek bir şey yok. (whiskas kullanmadım bu zamana kadar.içeriğini biliyorum markayı koruma gibi bir çabam yok)

Aynen. Zaten 1-2 defa kullanımda bir şey olmaz, evde mama kalmayınca mecbur verilebilir. Ama sürekli alınmaması gerek ondan bahsettim