Kedimin Irkı Ne Baba Skotish Anne İran

Sago25

Kedimin ırkı ne Baba Skotish Fold anne iran

10 CEVAP

ZehraBulutt

Scottish iran kırması, cevabı vermişsiniz zaten :)

Ozge00

Tipe bak hahah cok kızgın bakıyor. Dikkat edin de gece uyurken yemesin sizi

Kırma işte

kedimelsa

İlk defa böyle kırma goruyroum vallahi ikisinden de almış Süper mis kırma bu halis mulis bence cinsi şey persko(persian ve skotish) :D

AnneRoss

Irktan anlamam ama inanılmaz sinirli bi bebiş :D Çok tatlıı

mervegck06

Eğer anne yada babasının üst soyundan birinde british blue point var ise kesinlikle ondan gelen genler diyebilirim :)

Sago25

Veteriner de öyle dedi babanın soyunda muhtemelen britiş var

kubracetin9

Baba british anne iran olduğunda exotic shorthair oluyor fakat baba scotish ise bilmiyorum:) maşallah bu arada asabi bir bebek:))

mervegck06

Blue point lere benziyor ama bir taraf İran olduğu için burun kısmı daha basık :)

Ayselgns

Kulakları kırık olmadığı için Schottish diyemeyeceğimiz kesin :)