Kedimin Kaç Aylık Olduğunu Nasıl Anlarım?

Selinnnce

Kedim yavruyken bulunmuştu 2 hafta içinde kendim sahiplendim. Tam olarak kaç aylık olduğunu anlayabileceğimiz bir yöntem var mı?

4 CEVAP

Ozge00

Fotoğrafini atarsaniz tahmin edebiliriz. Dişlerinden anlaşılıyor ne kadarlık olduğu

dddkkkks

dişlerinden anlaşılır kafa yapısından bir de tırnaklarının inceliğinden de anlaşılıyor bazen

surpriz

veterinere sokaktan sahiplendiğimiz hem kedi hem de köpek oldu tecrübelerim arasında. yaşını sorduğumuzda direkt dişlerine baktılar. her dişin çıkacağı belli ay aralıkları var. ona göre kedinin kaç aylık olduğu anlaşılıyor

Bende kedim tam olarak kaç aylık bilmiyorum bilen varsa yazabilirmi