İstanbul Kedi Kısırlaştırma

AnneRoss

Merhaba, kedim yaklaşık 9 aylık ve önümüzdeki 1-2 ayda kısırlaştırmak istiyorum kızımı. Ama açıkçası çok bir bütçem yok ve bilgi almak istiyorum. Belediyelerde 200-300 lira bandında kısırlaştırma yapılıyormuş sanırım, daha önce yaptıran var mı ? Memnun kaldınız mı ? Toplam ne kadar ödediniz ? Veya ücretsiz yaptırmak gibi bi hayal mümkün mü kdksskd Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

8 CEVAP

sudeogrk

Fatih Belediye Veterineri, dişi için 275 erkek için 225 tl gibi bir ücrete yapıyor. :)

FloorGang

Bunu bende merak ediyorum

Siyammm

Belediye sokak kedisini kısırlaştırır . Bu sokak kedisi ben sahiplenicem diye yutturamiyonuz çünkü geri vermiyorlar bulduğunuz yeri söylüyorsunuz bırakıyorlar (evimdeydi derseniz belki ev getirirler aksdldofnxjdj)
İstanbul'da fiyatlar pahalı

Blychee

Belediyede kısırlaştırma yapılmaz diye düşünüyorum ev kedisine.. önemli bir şey bu bence bir defalık paraya kıyın ben kapıda baktığım kediyi barınağa götürdüm kısırlaştırma için az daha ölüsünü geri getiriyordum

AnneRoss

Bir arkadaşım belediyede kısırlaştırdığını söylüyo üstelik ev kedisi :/ nasıl ya

Selinbuyukcam

belediyeler kısırlaştırma yapılan kedilerin çoğu arkadaşımın başına geldi pirelenebiliyorlar ameliyat düzgün yapılmayıp tekrar kızana gireni duydum sanırım içinde parça kalmış gibi birşey söyledi onun için herşey 1 kez yapacağınız bir durum ve sağlık neler için para vermiyoruz

AnneRoss

Ben de çok isterim ince eleyip sık dokuyarak maddiyatı düşünmemeyi ama maalesef masraflar in ailem yardımcı olamayacak ve benim de bütçem ancak bu kadar :/ Fatih Belediye Veterinerine bakacağım çok teşekkürler

mocoow122

Bir barınağa gittiğimde bir kadın kedisini arıyordu kedisini belediyeye kısırlastırması için vermis ve kediyi kaybetmişler bence birdaha düsünün