Aşırı Sıcaklar Ve Kedi Silmek

AnneRoss

Böyle diyince çok komik oldu ama şöyle işin aslı: Kedişim bikaç gün önce geldi ve biz pencerelerimize tellerini yarın yaptırıcaz, dolayısıyla tüm camlar kapalı çünkü kedim çok yatkın aşağı atlamaya, onun da benim de canımız yansın istemiyorum ve pencereleri bu sıcakta mecbur kapalı tutuyorum. Bu yüzden kedim bugün sanırım pek mama yemedi ve baya mayışıktı, ben de çok çok az nemli bezle sildim tüylerini, bir zararı dokunur mu acaba tek seferlik de olsa ? Çok hoşuna gitti ve biraz canlandı sanki, hatta karnını bile silmem için açtı ki kendisi hep ısırır karnına yaklaşılınca slskdkddk Yarına kadar benim bebeğim biraz rahatlasa yeter bilgisi olan var mı :/

3 CEVAP

Ayselgns

Serinlediği için rahatlamıştır. Ben bazen su serpiyorum üzerine :) Yağmur ormanlarına bir bilet :)

Ayseenur10

Suyunun içine 1-2 parça buz atabilirsiniz serinletir, sıcakta dediğiniz gibi mayışıyorlar ve iştahları biraz azalıyor normal. Dediğiniz gibi göbeğini açtıysa rahatlamıştır :)

AnneRoss

Çok teşekkür ederim rahatladımm buzu da denicem