1.5 Aylık Kedim Var İşim Gereği Evde Tek Kalmasi Gerekiyor Sıkıntı Olur Mu?

Kedi sahiplenmek çok istediğim bir şeydi. Ama iş dolayısıyla istemiyordum çünkü aklım onda kalacaktı. Bir gün arkadaşım zor durumdaki bir yavru kediyi sahiplenip bana getirdi.. şuan sağlığı yerinde her şeyiyle ilgileniyorum ama isim gereği sabah çıkıyorum akşam geliyorum evde tek kalması gerekiyor sıkıntı olur mu sizce?

10 CEVAP

Ozge00

Bence arkadaş alin. Evde sıkılır yoksa. Daha küçükmus bir de cok ilgi istiyorlar o dönemde

Anonymus552223

2 tane olsalar koca gun kudurup enerjilerini atarlar, size fazla iş kalmaz aksam gelince:)

Ser77

Mamasi suyunu kumunu koyarsaniz birsey olmaz alisacaktir.

ecemandaci

bencede imkanınız varsa 2,3 aylık bir kedi alabilirsiniz

Linsenpai

Unutmamak lazım ki kediler sosyal hayvanlardır. Bu yaşlarda özellikle çok daha hareketli oluyorlar. Eğer maddi açıdan zorlamazsa aynı yaşlarda olan ikinci bir kedi sahiplenmenizi tavsiye ederim. Evde yalnızken illa sıkılır çünkü. Ama ikinci kedi düşünmüyorsanız bol bol interaktif oyuncak alın ona tek başına oynayabileceği :)

Linsenpai

Evde başka bir can varsa sıkılmaz o zaman ^^ evin tek partisi sanmıştım ben

Linsenpai

*patisi

Evett.. bugün işten geldim. Aşırı derecede tedirgindim açıkçası.. eve bir girdim mama kabı yerinde kumu yerinde. Koltuğumun tepesindeki battaniyeye çıkmış beni izliyor aşırı sakin ve uysaldi. Kalktı bı kendini sevdirdi bir şeyler yedi falan. Aşırı mutluyum oyuncaklarını en kısa zamanda sayısını arttıracagim. Ne olur ne olmaz

buseekucukgol

cam yatağı kullanmanızı öneririm ben de almayı düşünüyorum en kısa zamanda. eminim hiç canları sıkılmıyor dışarıyı izlerken :) en azından benim tombalak öyle. oyuncak olarak da 3 katlı toplu bir oyuncak var, geneli deli oluyor onun için. hem tek başına da oynayabileceği bir oyuncak bakmanızı tavsiye ederim.

İkinci bir kedi düşünmüyorum şuanlik çünkü bir de köpeğimiz var ama daha tanışamadilar. Köpek pekinez cinsi ama çoook uysal ve oyuncu aynı bir kedi:) şuanlik daha çok oyuncak alıyorum belki ileride bir aile üyesi daha düşünebilirim.