Kedimi Nasıl Serinletebilirim (Klima Dışında)

stroKeRN

kedim özellikle yaz olduğu için fazla su içiyor ve serin yerlere yatmaya çalışıyor tabi ne kadar serin olabilirse kedimi daha rahatlatmak için ne yapabilirim

4 CEVAP

AnneRoss

Ben dün çok az nemli bi bezle sildim, karnına yaklaşanı bile ısıran kedi silebileyim diye karnını açtı mırmırmır yapıp :D hayvan resmen canlanmıştı bi deneyin isterseniz

buseekucukgol

ben ellerimi ıslatıp elimin nemiyle az yüzüne ve kulak ortasına, biraz da sırtına sürüyorum

yusufsaygin2

Nemli bir bezle silebilirsiniz. Bakın ıslak demiyorum -nemli-

sforselin

Buz kalıbını beze sarıp yanına koyuyorum. İşe yarıyor gibi.