Kedi Sinekligi

DogukanA

Kedi sinekliği yaptırtan,kullanan var mı?6. Kattayım endişe duyuyorum.Lütfen detayları(fiyat,dayanıklılık,kullanışlılık) paylaşın:(
Not:Ankara da yaşıyorum önerebileceğiniz firma?

9 CEVAP

Kardi

Bizde ip gibi olan sineklikten kullanıyoruz ama grcen gün tırnaklarıyla yırtmaya calıstıgını gördüm. Siz demir olan sineklikler var onlardan kullanın

dollfacepersian

Anladım. Dedikleri gibi ******* ta gördüm bende. Sanırsam bazı sineklik yapan yerler kediler için özel yapıyordu. . Ben özel olarak yaptırdım. Kaydırılarak yukarı doğru açılabilen şekilde. Sineklik kısmı sağlam ve ağırlığını versede hiç bir şey olmuyor. Firmaya yaptıracaksanız bu şekilde olunca güzel oluyor..

karamrve

aynı dertten ben de muzdaribim bulamadım bütün yaz camlar kapalı yattık onun için :)

DogukanA

Ostimde bir yerde yazıyor internette ama ostim sineklik adı biraz yüksek buldum fiyatları

Kekikimo

*******.com da var ben aldım ama henüz takamadım.

dollfacepersian

Sizin hem evde kendi kediniz hem de dışarıda baktığınız sokak kedileri mi var?

DogukanA

Sokakta düzenli baktığım kediler var evde kedim yok sınav senem seneye alacağım

BETS

ben cama takılan yapışkanlı sineklikten taktım hiç tırnaklamıyo önünde oturuyo ama kedi karakteriyle de alakalı

Badems

Bizde var ama ozellikle kedi sinekligi degil. Evin komple camlari degisecegi zaman saglam olabilecek demir telden taktirttim. İcten de itildiginde veya cekildiginde acilmamasi icin deldirip icinden birsey gecmesini sagladim ki sabitlenebilsin diye. Fotografta gorunen sey saglam duruyor yeterince.