Vitamin Gerekli Midir?

Ahmetmaras

Kedinin maması maltı dışında kullanması gereken vitaminler varmıdır kullansa iyi olur dediğiniz ürünler nedir ve biopetactivin vitalicat bioderm gibi ürünlerini kullanan varsa tavsiye eder mi

5 CEVAP

Hangi mamayı kullanıyorsunuz? Eğer iyi bir mama kullanıyorsanız çoğu zaman vitamine gerek yoktur çünkü

FloorGang

Mysticte taurin oldukça var bende ondan alıcam bütçem ona yetiyor ve içeriği güzel. Bence taurin takviyesine ihtiyacı yok. Onun dışında önerilere göre alabilirsin.

Ahmetmaras

Mystic

Ozge00

Gimcat vitamin olabilir

Yani evet vitamin kullanılabilir. Gimcat en güvenilir markalardan biridir onu öneririm