Sizce Hastaneye Gitmeli Miyim?

Merisu

Kedimle iki gün önce ev değişikligi yaptık cok fazla yabanciladi dünde ben tasmayla dolandırayım dedim evdeyken gayet iyiydi hic bi sorunu yok fakat başka kedileri görünce kaçmaya başladı ve ip boynuna dolandı bende çıkarmak istedim tasmasini beni çok kötü dişledi ısırdı kanadi. Aşıları tam değil sizce hastaneye gidip kuduz asisi olmalı miyim?

4 CEVAP

Anonymus552223

Hayir gerek yok

Anonymus552223

Kendi kediniz kuduz olsaydi anlardiniz yani

AnneRoss

Zaten evi yabancılayan ve stres yapmış, gergin tetikte olan kediyi neden bir de diğer kedilerle bir araya getirdiniz ki :/ Bence eve alışana kadar kendi haline bırakın ve bu alışma sürecinde başka hayvanları görmemesini sağlayın.

yusufsaygin2

Karma, kuduz, parazit aşıları zamanında yapıldı ise gerek yok. Ayrıca şu zamanlarda biraz başına buyruk bırakın, eve kendi kendine alışır.