Kedim Kabız

catguardian

Kedim kabız gibi ne yedirebilirim ona zeytinyağı sevmiyor. Kefir verdim içti ama çok az ve sürekli böyle kedim bir haftadır falan zeytinyağı iyi geliyor sanırım kefirle zeytinyağını karıştırsam olur mu? Zararı olur mu?

5 CEVAP

catguardian

Karnı da şişik gibi yarın vet. gideceğiz en son parazit 05.05te yapıldı parazitten mi şişiktir?

NSukun

Hazmı kolaylaştıran maltlar var onlardan kullanabilirsini ayrıca kabızlık tedavisi için üretilmiş özel mamalar var brit care Royal canin gibi markalarda genelde veterinerlerde bulunuyor

NSukun

5 Mayıs'ta parazit yapıldıysa parazit olduğunu zannetmiyorum

GlsmKrpk

Yaş mama seviyorsa yaş mamanın içine bir çay kaşığı zeytinyağı koyabilirsiniz

Ozge00

Ev yoğurdu da iyi geliyor. Ben kabızlık icin kullanıyorum veteriner önermişti. Kabızlık olmuyor hiç duzenli kullanimda.