Duvar Yalama

keplep

Kedim hala duvar yalıyor kalsiyum eksikliği var sanırım nasıl giderebilirim bunu

2 CEVAP

GlsmKrpk

En güzeli ev yoğurdu vermek .
Kedim olmasa kendim için ev yoğurdu yapmakla uğraşmazdım ama onun için yapıyorum . Bir kaç defa kapı aralarına sıkıştı, bir keresinde ciddi bir sıkışma yaşadı kırılır dediğimiz ayağına bir şey olmadı çok şükür. Ev yoğurdu kemikleri açısından önemli kesinlikle.

yusufsaygin2

Ek ilaç ve besine ihtiyaç duyabilir. Bir veteriner hekim kontrolü doğru ve net cevabı verecektir size.