Köpeğime Bir Haller Oldu

Arkadaşlar 1.5 yaşında maltese terrier sahiplendik bundan 2 ay önce.İlk başlarda her ne kadar pedine yapsada daha sonra tuvalet alışkanlığı değişti ve odamın kapısını açık bulduğu an yatağıma ve diğer odalara yapmaya başladı bu durum beni bayağı yoruyor.Dışarı çıkıp gelmesine rağmen evde su içer içmez gözümü ondan ayırdğımda direk yataklara ve yerlere çişini yapıyor.Anlam veremiyorum bunun sebebi ne olabilir ?

2 CEVAP

mocoow122

benimde köpeğimde aynı sorun vardı sahiplenmiştik 2 ay hiç bir yere yapmadı evde ancak şimdi eve halı serdiğimiz an yapıyor halı sermediğimizdede odaya yapıyor ve bu 7-8 aydır devam ediyor 2 kere yatağa ve koltuğa yaptı her sabah evde 1 çiş veya kaka oluyor

dddkkkks

malteseler zor eğitiliyor eğitime gönderebilirsiniz