Cinsi Ne Olabilir ? Merak

AnneRoss

Merhaba, bu tatlış kediyi sokakta buldum, çocuklar bir arabayla gelen bir adamın sokağa attığını söylediler. Cinsi nedir acaba ? Gerçekten ev kedisi mi merak ettiğim için soruyorum. İnanılmaz uysal ve çocuklardan korumakta çok zorlanıyorum ama eve yeni bir kedi aldım :/

6 CEVAP

sekerfare21

Sarmanlar da tekir oluyor. Sari tekirlere sarman deniyor. Tekir cins degil kurk desenine deniyor. Kaplan kelimesinden geliyor tekir.
İstanbul’da yasiyorsunuz. Petlebi’den ilan yayinlayin sahiplenecek biri bulunur.

blue_hpood

tekir. çok tatlı bir kedi:) bırakmayın bence, hep sizinle kalsın.

kaanpolat

Cinsi sarman tekir değil

blue_hpood

cinsi sarmanmış, kusura bakmayın, tekir sandım.
öyleyse umarım ona yuva bulabilirsiniz, tekrar sokağa düşmez.

blue_hpood

sekerfare21 bilgilendirme için teşekkürler. ben kızıl olanlara sarman, yalnız sarman deniyor sandım:D

AnneRoss

İlam verdim burada ve okul sayfamda, arkadaşlarıma da haber uçurdum ama maalesef henüz haber yok :(

AnneRoss

Çok isterdim çünkü sokakta çocuklar ve diğer hayvanlar rahatsız ediyo, ama işte benim de evimde şuan bi kedi var yeni gelen :/ Tırım tırım yuva arıyorum maalesef :( Yoksa o kadar iyi huylu bi hayvan ki, kimseyi tırmalamıyo ısırmıyo bile..