1.5 Aylık Yavru Kedim Sürekli Elimi Isırıyor

iremikra

Geceleri sıkılıyormu anlamıyorum şuanda bile sabaha kadar onunla uğraşıyorum çünkü elimi bulamazsada kolumu ısırıyor sabaha ladar çileye dönüyor benim için çok zorluyorne yapabilirim bu ısırma sorunu için

4 CEVAP

ecemandaci

ona bir ısırma oyuncağı alabilirsiniz veya sesinizi çok yükseltmeden keskin bir şekilde hayır deyin yavaş yavaş yanlış olduğunu anlayacaktır

Muemuemue

https://youtu.be/ismIpwz_MAw bu linke göz atabilirsiniz

kedimelsa

Benimki 3 aylık olucak ve hayır diyorum bagirmadan ama gene de yüksek sesle söylüyorum çok şiddetli isiriyorsa odaya kapatiyorum ellerime sirke sıkıyorum kolumu buluyor falan 6 aya kadar ugrasicaz galiba böyle yani

Merveee0545

Isırdığı zaman sert bir ses tonuyla kızın. Eller hareket halinde e olduğu için onu oyun sanıyorlar. Elinizle oyun oynatmayın. Lazer veya ucunda oyuncak olan sopalar var onları kullanabilirsiniz. Benim kızımı ben ellerimle oynatarak büyüttüm şu an 2 yaşında ve her yerim yara bere içinde. Pişmanım :) nasıl alışırsa öyle gider