Merhabalar, Ben Bir Sokak Kedisine Bakıyorum 2 Aylık Gittim Aşılarını Yaptım Fakat Aşıdan Sonra Hem

shrxyz

de dışkısında beyaz bir şeyler vardı veterinere götürecek maddi durumum da yok ve bağırsaklarında kurt olduğundan şüpheleniyorum ne yapmam gerekiyor evde tedavi edebilir mym?

4 CEVAP

Anonymus552223

Ic larazit asisi yaptirdiniz sanirim. Kurt varmış ölüyor kurtlar suan

NSukun

İshalde kurtlar da iç parazit ten kaynaklı bir kaç gün içinde iyileşir

shrxyz

ishalı çok da kokuyor ama kurtları düşüyorsa iyi dmk merak edecek durum değil.çok tşkr edrm

shrxyz

ok çok tşkr edrm içim rahatladı