Köpeğim Sürekli Hapşırıyor

hrbsrn

Köpeğim sürekli hapşırıyor ve burnu akıyor? Bir şey kaçtıysa hapşırınca çıkar diye düşündüm başta. Ama bu süre iyice uzamaya başladı . Saatlerdir bu şekilde . Hapşırmaktan burnu tahriş olmuş.Daha önce yaşayan varsa yardımcı olabilir mi ne yapmalıyım?

1 CEVAP

mocoow122

Büyük ihtimalle nezle olmuştur ve hastalık semptomlarını gösteriyordur 'kendi düşüncemi söylüyorum' burnunun tahriş olduğunu söylüyorsunuz ve bence veterinere götürmelisiniz