Kedi Almak İstiyorum Fakat Annem :/

Şahsen Tekir Cinsinden Bir Kedi Almak [Sahiplenmek] İstiyorum.Fakat Annem Hiç Sıcak Bakmıyor , Sebebini Anlayamıyorum. Kuzenimde Evinde Tekir Cinsi Bi Kedi Besliyor Ve Ben Bu Kediyle Çok İç İçeyim Kedi Bakmak Konusunda Birçok Şeyi Biliyorum.Belki İzin Vermemesinin Sebebi Bu Yıl Girecek Olduğum TEOG Sınavı Olabilir.Hmmm...Ne Yapıp İkna Etmem Gerektiğini Söylerseniz Sevinirim !!!

6 CEVAP

nildogcat

Eğer Teog'ta iyi bir sınav sonucu getirirsen Ailene söyle bakabileceğine inandır.Zaten ailen seni kırmaz:)

DogukanA

Aynısının ygs hali

Annem Kedilerden Korkuyor :/

milodelisi

Korkusunu yenmesi için biraz araştırma yapabilirsin:) Yarımcı olurum mailden ya da mesajlardan ulaşırsan. Ayrıca sokağimzda ve veterinerimizde çok tostos yavrular var. Yarımcı olabilirim bulmanızda:)

milodelisi

Korkusunu yenmesi için biraz araştırma yapabilirsin:) Yarımcı olurum mailden ya da mesajlardan ulaşırsan. Ayrıca sokağimzda ve veterinerimizde çok tostos yavrular var. Yarımcı olabilirim bulmanızda:)

rbayrak

Sen bence kediyi sahiplen, evine getir, annenin azıcık vicdanı var ise zaten beslemene izin verir. O da olmadı iş TEOG'a bakar... Kolay gelsin.