Kısırlaştırma Yaz Aylarında Sorun Olur Mu

gokceninko

Merhaba arkadaşlar 11 aylık kızımı ameliyat ettireceğiz ama yaz aylarında ameliyat sonrası sorun olur mu mrk ettim cvplarınızı önemsiyorum teşekkürler

5 CEVAP

Ozge00

Etkisi geçince de soğuk yerlere oturabilirler. Benimki balkondaki mermere ve parkelere yatıyordu. Zaten birkaç günlük bir süreç sıkıntı olmaz yani

Ebraerdem

Bence sorun olmaz bende kedimi 2 ay önce kısırlaştırdım

gokceninko

Sıcak bunaltır mı diye endişeleniyorum da. Ne gibi sıkkntı oldu

Ozge00

Yok sıkıntı olmaz. Kediler narkoz etkisindeyken usuyorla biraz. Biz yaklaşık ilk 2-3 saat ısıtıcı önünde tuttuk.

gokceninko

Çok teşekkür ederim cnm