Vitamin

mercanslmz

Yavru kedim 70 günlük oldu hiç anne sütü almadı vitamin vermek istiyorum uygun ve güzel bir vitamin oneririmisiniz

5 CEVAP

buseekucukgol

vitamini ilaçlarla vermek yerine evde kenidiniz hazırlamanız daha faydalı olur diye düşünüyorum. mesela kuru mamasını tavuk suyuyla ıslatın. haşlanmış yumurta sarısı verin. tatlı kaşığıyla yoğurt verin. evde yaş mama da yapabilirsiniz tarifler var internette. ona ne yarıyor ne iyi geliyor zamanla seçersiniz zaten. sağlıkla büyüsün yavrucak :)

mercanslmz

Onların hepsini yapıyorum ama vitamin ilaçlarında taurin oranı var ondan

mercanslmz

Güncel

Gimcat'in yavru kediler için kitten macunu var. Hepsi burda sitesinde var başka sitelerde var mı bilmiyorum. Onu kullanmanızı öneririm.

Bir de Zoetis Vmp vitamin macunu var onu kullanıyoruz şu an. Bundan da gayet memnunuz. Ama fiyatı biraz pahalıdır diğer vitamin macunlarına göre.

Eğer alacaksanız önerim;
1- Gimcat Kitten vitamin macunu
2- Zoetis Vmp vitamin macunu

mercanslmz

Gimcat önerileriler içinde onu alacağım fiyatı önemli değil çünkü bütün kedilerim için gereklidir yavru kedim fazla şuan