Kedimmmmm Acillll

Kardi

Arkadaşlar, kedimin hamilelik döneminin 62. günündeyiz. Az önce ona hazırladığım yere girdi ve sevmem için miyavladı sevdim sevdim... ters döndü baya bir hosuna gitti hatta kuyruguna dokundugumda elime tokat atan kedi defalarca sevip kuyruguna dokunmama izin verdi. Elimi her çektiğimde miyavladı bırakma dercesine. 15 dk falan durdu orda sonra kalktı gitti.Aradan 20 dk gecti çok az yemek yedi ve şuan sandalyesinde uyuyor. Sizce sebebi ne olabilir?

4 CEVAP

Kaanarya

bende kedimi bulduğumda hamileydi.ona yemek koyunca pek yemek istemiyordufakat doğurduktan sonra yavrularını emzireceği için çok yemesi gerekecek

yavruların emme süresi:2ay

Kardi

Benim kastettiğim sey bu değil. Acaba sancısımı var doğum başladı mı diye sormuştum.

winilu

doğum öncesi böyle oluyor ev kedileri bu saate kadar gercekleşmiştir diye düşünuyorum, umarım rahat bir doğum olmuştur

Kardi

Malesef doğum gerçekleşmedi hala beklemekteyiz