Anestezi Etkisi

gamzenoel

merhaba. bugün kısırlaştırma için bir kedi götürdüm. kediyi bırakıp işe döndüm. doktor hemen alacaktı ameliyata zaten. bir buçuk saat sonra aradım kediyi kısırlaştıramamışlar. iş çıkışı gittim. kedi anestezi alınca bir türlü tam anlamıyla bayılmamış uygun olan dozu verdiği halde. o yüzden yapamamış doktor. nadir de olsa oluyor böyle şeyler dedi. üç gün sonra tekrar götüreceğim. böyle bir durum yaşayan var mı acaba aranızda?

2 CEVAP

Bige

Başka bir veterinere gösterme şansınız yok mu?

gamzenoel

var tabii. ama öncesinde de başka bir rahatsızlığından dolayı tedavi gördü yine bu hekimle. daha önce de çok hayvan götürdüm. o yüzden hemen değiştirmek istemedim. kedi bayağı stresliydi götürdüğümde. stresten dolayı olabilir dedi zaten. yarın tekrar götüreceğim. kalp güçlendirici iğneler var onlardan yaparız dedi anesteziye ek. hiçbir sıkıntı olmaz bu defa dedi.