Yeni Bir Kedi Almak

Gulsahka

merhabalar. Nisan gibi ilk kedimi almıştım neredeyse 4 ay oldu. kısır ve 2 yaşında. internette yavru annesiz kedileri görünce sahiplenme duygum artıyor ama henüz erken mi bilmiyorum kendi kedim için. bana yeni yeni alışmışken birden uzaklaşır mı sizce? yeni bir kedi ne zaman sahiplenmeli?

3 CEVAP

ZehraBulutt

Sahiplenebilirsiniz bence, aksine evde ne kadar uzun süredir varsa ilk kedi o kadar zor oluyor kabullenmesi, tek başına evin hakimi olmaya alıştığı için. Kedinizin karşı cinsinde bir kedi sahiplenmeniz daha iyi olacaktır.

Gulsahka

hangi cins olduğu bilinmiyor çok minikler daha. umarım alışır. peki alıştırmak için onlar ne yapmam gerekiyor?

Gulsahka

cins derken cinsiyet *