Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Köpeğim garip davranıyor nedeni nedir ?

Köpeğim 5.5 aylık ve bu aralar çok garip davranıyor.Hiç denecek kadar az yemek yiyor ve bol su içiyor.Bana saldırmaya ve sözümü dinlememeye başladı.Başta kuduz belirtileri diye düşündüm fakat 2 aylık iken kuduz aşısını yaptırmıştım.Sizce nedeni nedir ? Çok korkuyorum.


3 Cevap

gokceyigit
gokceyigit

107516


o bir bebek yaramazlık yapıyor olmasın


vampirelilith
vampirelilith

702


sizden veyahut dışardan şımarıklık kapmış olabilir :) ben köpeğimi 5 günlüğüne arkadaşıma bırakmak zorunda kalmıştım huyları değişmişti, resmen şımarmıştı, hiç sesini duymadığım köpek havlamaya başlamıştı iki üç gün uğraştım vazgeçirmek için ki daha 2 aylıkken kaptı bu huyları. ama geçer sizinki de, bebek olduğunu unutmayın siz nasıl eğitirseniz öyle gider.


dollfacepersian
dollfacepersian

132610


Şimdi herşeyi ergenliğe bağlayan biri gibi görüneceğim ama bana ergenliğe giriyor gibi geldi bana. Hormonlar iştahsızlık yapabilir ve sizi dinlememesi bizde de olan "ben artık büyüdüm ,bana istediklerini yaptıramazlar" düşüncesi yüzünden olabilir.Kral köpek ailesinin bir videosunda bundan bahsedilmişti. Köpek yavruluk döneminde sakin ve itaatkar ergenlik döneminde tam tersine dönebileceğinden bahsedilmişti


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
745 Görüntüleme
3 Cevap
0 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor