Güzel Bir Öneri.

sudeogrk

Merhabalar, kedi sahiplerinin bilgi alışverişinde olup oturabileceği kafeler var mı? Ya da buluşmaları. Çok şirin olabilirmiş.. köpekler için olanı biliyorum ama kedilere hiç denk gelmedim sanırım

3 CEVAP

GamzeUmucu

Köpekler için olan yer neresi acaba ? Ben bilmiyorum ve öğrenip gitmek isterim :-)

sudeogrk

İstanbuldaysanız eğer çok keyifli... Beşiktaşta Wuufbox cafe var.

sudeogrk

İstanbuldaysanız eğer çok keyifli... Beşiktaşta Wuufbox cafe var.