Kedim Kustu

stroKeRN

Arkadaslar kedimi 2 gun evde yanliz birakmak zorunda kaldim 2 gunluk mamasini falan koydum geldigimde kedim cok enerjikdi ama cok fazla sanki kizginliktaymis gibi bagiriyordu ama daha kedim 2 aylik ustune bide biraz konserve mama verdim hepsini kustu acaba sikildigi icinmi yoksa hastaligi falanmi var ondanmi miyavliyo ve ne kadar mamayedi bugun bilmiyorum hastami yoksa fazla mamami yedi ondanmi kustu bilmiyorum

6 CEVAP

Aysenmstura

Hızlı ve çok yemiş olabilir direkt mama çıkarmış çünkü

Elifozdemrrr

Gözlemleyin iştahsızlık halsizlik varsa devam ederse 1 2 gün ve kusma tekrarlarsa veterinere götürün geçmiş olsun :(

kedimelsa

Fazla mama kusmuş bence çünkü hasta olsa bence bu şekilde olmaz

Ruyasmom

Dışkılaması nasıl ? Sindirimde bir problemi olabilir

sekerfare21

Ya yemegi tahmininizden erken bitti ya da kucuk oldugu icin siz evde yokken stres olup yemegini yemedi. Siz gelince de ac karnina hizli yiyince kustu.
Benim kedim kaybolup buldugum gece yediklerini kusmustu hep. Kan tahlillerinde bir sey cikmamisti.

stroKeRN

Hepinize tesekkur ederim cevaplariniz icin