Arkadaşım Yavru Melez Köpeğini Aşıları Bitmeden Dısarı Cıkarsa Birşey Olurmu

mocoow122

Arkadasımın köpeği yavru bir sokak köpeği ve sokaktan alınmış eve getirdi ev için bakıcak 2,5 aylık dısarı cıkarsa birsey olurmu cıkarılmaması gerek farkındayım ama melez bir köpek ve bağısıklığının güclü oldugunu düşünüyor Sonucta sokak köpekleri nasıl yasıyor?

1 CEVAP

dddkkkks

aşıları tamamlanmadan hiç bir yavru köpeğin dışarıyla temas etmesi uygun değil dışarıdakiler de hastalanarak yaşıyor zaten yavru soköların neredeyse hepsinde parazit var