9 Günlük Kedim Pirelendi

ebrar010

Henüz 9 günlük kedim pirelendi.
Kedi damlası çok zararlı olur, hem de annesi sürekli yalıyor.
Ne yapmam gerek bazı sayfalar sirke sıkın diyor, sizce doğru mu?

10 CEVAP

Ayseenur10

Biberiye yağını deneyin

Anonymus552223

Hicbirsey yapmayin simdilik. Cogalmaz zaten anne temizler onlari

Gelyahron

Sirke anlık müdahale eder uzun süren etkisi yoktur. Taramanızı önereceğim ama 9 günlük kedinin tüyleri seyrektir ise yaramayabilir. Papatya kaynatıp pamuk ile silebilirsiniz

Gelyahron

Biberiye yağını seyreltip öyle kullanın yoksa evin içinde dört döner kediniz kokusu yoğun çünkü

ebrar010

Sirke mi süreyim yani

ebrar010

Eminsiniz çoğalmaz değil mii ?

ebrar010

Nereden alabilirim biberiye yağını

kaanpolat

Aynısı benim kedim dede oldu ben pire şampuanı ile yıkayıp kurut ma makinesi ile kuruttum pire felan kalmadı

ebrar010

Benim ki daha 9 günlük ama

Anonymus552223

Bu kadar kucuk yavruya hicbirsey surulmez. Bizimkiler 50 gunluk dogduklarindan beri pire var hala bisey kullanmadim. 2 aylikken damla surerim. Henuz bize veya eve bulasip cogalmadilar