Kedim Koltuğun Altında (Dar Alanda) Yatıyor Sebebi Nedir?

Merhaba gene ben geçen gün de kedim yalnız kalıyor sorun olur mu demiştim. O konuda bir sıkıntımız yok 1.5 aylık ama gayet akıllı ve sakin. Eve geldiğimde oynuyoruz yanıma gelip uzanıyor beraber boğuşuyoruz bir sıkıntımız yok ama bı anda gidip koltuğun altına geçiyor ben de korkuyorum yanlış bir şey mi yaptım acaba diye. Sizce sebebi nedir??

7 CEVAP

iidyl

kediler (özellikle de yavruları) kuytu köşe yerlerde kendilerini güvende hissederler. sizinle ilgisi yok, endişelenmeyin :))

Munevver42

Tedirgin olmayın benim ki de hep girerdi her yere. Büyüdü kilo aldı sığmıyor artık hala da girmeyi deniyor:)

hayvansever_

Bizimkini biz 3 aylıkken sahiplendik o zaman da girerdi hala daha giriyo ara ara bir sorun yoktur merak etmeyin. Siz diğer hareketlerini gözlemleyin sıkıntı yoksa iyidir.

sekerfare21

Karanlik, her zaman erisebileceginiz bir yuva yapin ona.

Ruyasmom

küçük bir kutuyu düzenleyip yuva yapabilirseniz göz önünde ve yine ihtiyacına uygun olur

Ayselgns

Mia 'nın evde benden çok eşyası var. Hepsini kullanıyor ama yine de koltuk altında kendilerini iyi hissediyorlar. Etrafta bulamazsam ilk baktığım yer koltuğun altı oluyor :)

Kapalı karanlık bir yuvası var aslında ama onda da etrafı seyredemedigi için yatmıyor:) koltuğun altına geçip uzanıyor masanın altındaki eşyaları izliyor. Sipariş ettim bir kaç tane yuva umarım beğenir..