Yazın İshal Durumu

Ozge00

Geçen kedim aşırı yumuşak diski yapmıştı bendd ishali önlemek amaçlı tavuk göğsü hasladim. Iyi geldi düzeldi kakası. 2 gün geçti bu sefer de ayni. Sabah normal kıvamda yapti gidip hemen aldim, 5-10 dk sonra tekrar kumuna gitti yine yaptı kakasini. Veteriner sıcaktan olduğunu söyledi. Herhangi baska şikayetimiz yok, aşıları tam, herhangi farkli bir sey de yemedi, sağlığı da iyiymiş. Sıcaktan ishal olur mu emin değilim¿

1 CEVAP

yusufsaygin2

Evet oluyorlar, hatta bu insanlarda da var. Yaz geldiği zaman bebekler ve çocukların ishal olma oranı falan çok artar. Kedinizin bol bol su içmesini sağlayın ve veteriner hekimin verdiği tavsiyelere uyun.. :') Sağlıklı günler..