Kedi Kapısı

crenxx

Evinde kedi kapısı kullanan var mı? Kedimin tuvaleti odamın balkonunda. Orayı kapattırdık fakat yinede kışın soğuk oluyor. Bu sebeple kedi kapısı yaptırmayı düşünüyoruz. Kedimi nasıl alıştıracağım? Deneyen varsa yazabilir misiniz

3 CEVAP

Ozge00

Kedi bir iki kere görünce alışır zaten. Yabancılarda bu baya kullanılıyor. Hatta filmlerde dizilerde de görebilirsiniz. Evin dış kapisinda kedi kapısı var. Sistem kapalı kum kabina benziyor biraz. Dışarıdan da içeriden de kolaylıkla girip çıkabiliyorlar. Bende balkona kolaylıkla girip çıksın diye yaptırmayı düşünüyordum ama virüsten dolayı biraz erteledik.

crenxx

Ozge00, çok teşekkür ederim