Oynarken Isırması

Mehmed_276

Topuyla ördeğiyle vs. Oynarken yanına gittiğimzde etrafımızda zıplayıp zıplayıp parmağımızı elimizi kolumuzu vs.kanatmayacak şekilde ısırıyor uyarımcada ısırdığı yerleri yalayıp uzaklaşıyor sizce zarar vermekmi istiyor (2.5 aylık)

2 CEVAP

Ozge00

Hayır oyun amaçlı yapıyor. Elinizle oynatmayin oyuncaklarla oynatmaya devam edin. Isirabilecegi oyuncagi varsa iyi olur, diş kasintisini giderir. hayır diyince bırakıyorsa ne güzel öyle devam edin hayır demeye. Bir süre sonra azalıyor zaten bu durum.

EnfalSena

Oyun amaçlı yapıyor ama siz yinede zamanla yapmamasını sağlayın kedime küçükken maalesef bende alıştırdım iki yaşında şuan her yerimiz çizik