Kedi İle Şehirlerarası Yolculuk

Asaceren

Merhabalar yakın bir zamanda 12 saatlik bir yolculuğumuz olucak kedim daha 3 aylık kaldırabilirmi diye endişeleniyorum veteriner ile de görüşücez bırakabileceğim kimse yok uyutulurmu veya nasıl bir işlem yapılır bilgim yok bilgilendirirseniz sevinirim .

3 CEVAP

Bikedi

Ben de hafyaya yolculuk yapacagim. Benim kedim de 3 aylik. Burada bir kullanici bana gimcat antistres macun onerdi. Veterinerimize de sordum hic bir sakincasi yokmus kullanilabilirmis.

blue_hpood

sakinleştirici macunlar var sanırım ama üç aylık bir yavru için uygun mu, bilemiyorum doğrusu. bir veterinere sorabilirsiniz.

Lilyycm

Ben geçen yolculuğumda gimcatın macununu kullandım aç karnına verdim yola çıkmadan yarım saat önce.
Uçak yolculuğu yaptım hiç bir sıkıntı yaşamadım hep yattı