Uzun Yol

Emrsbr

2 kedim ile bayramda köye gidicem aynı pusette 1 saat 10 dakikalık yol nasıl etkilenirler neler

1 CEVAP

Gazell

Her kedi araba yolculuğuna farklı tepkiler verir. 1 saat çok çok uzun bir yolculuk değil fakat aynı taşıma çantasında iki kedinin bu sıcakta birlikte gitmeleri asla sağlıklı olmayacağı gibi kedilerinizde psikolojik etki bırakabilir. Tekrarlayacak yolculuklarınızda kedileriniz huzursuz olacak ve yolculuk hem onlar hem sizin için işkence haline gelecektir. Kedilerinizle sağlıklı günler dilerim. ????