Kedim Çok Halsiz

Melike78899

Erkek tekir kedim var 8 aylık 3 4 gündür aşırı miyavlama var ve dün sarı kustu 8 aydır ilk defa aşırı halsiz normalde sulu yerlere filan gitmez suyun üzerinde yatmaya filan gidiyor ama anlamadım neden böyle olabilir

9 CEVAP

Drawhel

Veterinere götürmeniz gerekmiyor mu buraya sormak yerine?

yusufsaygin2

Yaşlandıkça mı? Daha 8 aylık yavruyu nasıl yaşlı grubuna soktu anlamadım. İştahsızlık, hareketsizlik, kusma gibi belirtiler var hem de. Başka bir veteriner hekim muayenesi gerekiyor gibi.

Melike78899

Mama da yemiyor normalde çok su içer az su içiyor neredeyse hiç içmiyor

Anonymus552223

Kizisma donemi olmasin

Melike78899

Vetetinere götürdüm görünen bir şey yok diyor yaşlandıkça kusması normal diyor anlayamadım yer de burası sarı ise kusması gayet normal diyor ben anlamadıgım için burada da sormak istedim

Melike78899

Tamam teşekkür ederim bende öyle düşündüm başına belki gelen vardır diye buraya da sormak istemiştim

ElanurAksoy

Veteriner hekime götürmekte fayda var, ve kısır değilse erkek veya dişi farketmez, dönemindeyse olabilir

Gelyahron

Ateşine baktınız mı ?

Ayselgns

Yaşlandıkça kusması ne demek tam olarak bu kısımda kaldım. Kedim 5 yaşına girecek bugüne kadar sadece bir kusma yaşadık. Kısırlaştırma sonrası yolculuk sonrasında bunu yaşadık. Ama yaşlandıkça kusma durumu beni biraz düşündürdü.