Kedim Çok Agresifleşti?

kedimedisever

Kısırlaştırdık. Kısırlaştırmadan öncede biraz agresifti ama şimdi daha da agresif. Dokundurtmuyor kendine. Kısırlaştırmanın üzerinden neredeyse 1 ay geçti. Az bi sevsem tırnaklarını geçiyor tıslıyor vs niye böyle?

12 CEVAP

Ozge00

Normaldir. Hem ameliyat hem misafir. Benimki de korkaklasti aşırı, 2 haftaya anca düzeldi. Hala biri ona bakınca korkuyor. zaten agresif bir kediyse daha da agresiflesif olabilir.gececegini düşünüyorum ben bir süre sonra.

Samirakpulat

Genelde kisirlastirdiktan sonra agresifligi gidiyor kedilerin. Cinsiyeti ne?

kedimedisever

Veteriner ihmali yüzünden akciğer ödemi böbrek yetmezliği solunum güçlüğü gibi şeyler yaşadı hayvan hastanesine götürdük 2 hafta orda kaldı yaşaması bi mucize resmen. Geldiğinde böyle değildi gayet sakindi falan şuan evimizde bi misafir var acaba ona tepki olarak mı böyle sinirli diye düşünüyorum bilemedim bi günde değişti hayvan kedi değil kaplan kesildi başımıza :D

kedimedisever

Sürekli seviyoruz ama ona bile izin vermiyo yaklaşmamızı istemiyor bile

kedimedisever

İnşallah geçer çünkü evdeki kimse korkudan kediye yaklaşamıyor

kedimedisever

Kedim öldü arkadaşlar :( içinde kocaman bir kitle varmış böbreği içine almış kaslarına yapışmış alınması imkansız bir kitleydi gerçekten çok üzgünüm

Samirakpulat

Cok üzerine gelmeyin belki de durumu atlatmaya çalışıyordur. Güzel kızım/oğlum gibi tatlı laflar edin. Kızmayın ısırınca pençe atınca.Sevmeye başlayınca ilk önce elinizi koklatin. Eğer normal tepki veriyorsa sevin. Tatlı tatlı konuşun. Güzel kızım/oğlum sen ameliyat mı oldun? Sen büyüdün mü? gibi gibi..InşAllah düzelir :)

Anonymus552223

Cok mu zor gecti ameliyati? Ayilirken falan veterinerde cok kaldi mi sonrasinda

kedimedisever

Cinsiyeti erkek bu arada

Samirakpulat

Misafirden dolayı olabilir. Çok zor şeyler yaşamış, üzüldüm geçmiş olsun, bir daha hiç bir hayvan yaşamaz böyle şeyleri inşallah. Şu anda durumu nasıl?

kedimedisever

Şuanda durumu iyi şükür ama kafasını severken tepki vermiyor vücuduna dokununca tıslıyor hastaneye götürdük doktor eline aldı ağrısı var sanırım dedi röntgen çekti bişey çıkmamış gözle görülür de bişey yok. Gözden kaçırdığımız bir şey olabilir mi yoksa dediğiniz gibi psikolojik midir

Samirakpulat

Su an nasıl