Kedimin Aç Olup Olmadığını Anlayabilir Miyim?

ihsanure78

Kedimin hal ve hareketlerden aç olup olmadığını anlayabilir miyim, nasıl anlarım?

3 CEVAP

Ozge00

Neden böyle bir seye ihtiyaç duyuyorsunuz ki :D yavruysa kedi mama sürekli dursun kapta. Yetişkinse de öğün öğün verirsiniz. Ac oldugunu anca size miyavlamaya başlayınca anlarsınız.

ihsanure78

Yemiyor gibi geliyor da ondan

Ayseenel

Belirli miktarlarda mama koyup yemiyor mu diye gözlemleyebilirsiniz. Onun haricinde havalar şu an çok sıcak, mama yediği yerde güneş geliyorsa rahatsız olabilir ya da hava gelmesini istiyor olabilir. Bunlara dikkat ettiğiniz hâlde yemiyorsa bir veterinere danışmanızı öneririm.