Kedim Yaralı Yıkamamalı Mıyım

Onur211

Kedimin yarası var iltihap akıtıyor şimdi botikon sürdüm birazdan krem sürücem yarın yıkamayı düşünüyorum kurumuş iltihaplar var yıkarsam yara geç mi kapanır

5 CEVAP

Bikedi

Bence yara tamamen kurusun oyle yikayin. Kirli yerlerini papatya kaynatip pamukla silebilirsiniz. Gecmisolsun..

Ozge00

Veteriner kontrolünde yapin. Biz ameliyattan sonra veteriner yarası iltihap kaparsa, sıvı akarsa hemen getirin demişti.

Emrsbr

Bence geç kapanır risk almanızı önermem bence biraz daha bekleyin tekrardan geçmiş olsun ufaklığı öpüyorum iyi günler????????

Ruyasmom

Kedinizi neden yıkamak istiyorsunuz bunun için özel nano havlular kullanın hem temizlenir hem de derisine daha uygun bir temizlenme biçimi olur. Yaralarının kapanmasına da yardımcı olacaktır

Ozge00

Yok kediler cok gerekmedikçe yıkanmaz. Yarasını silin yıkamak yerine. Bence tek çözüm yıkamak olmamalı